2020 yılı dünya genelinde zorlu geçti. Pandemi, ekonomik problemler, doğal afetler, 2021 senesini iple çekmemize sebep oldu. Yılın son ayında olduğumuz bu günlerde, umutla ve sağlıkla yeni bir yılı karşılamaya hazırlanıyoruz. Yeni bir yıla girerken, bizleri heyecanlandıran 2021 yılbaşı dekorasyon önerilerini sizin için derledik.

BEYAZ RENGİN GÜCÜNÜ KULLANIN

Dekorasyonda beyaz rengin ne kadar güçlü olduğunu hepimiz biliyoruz. İstediğimiz her renkle ve her desenle birlikte kullanabildiğimiz bu rengi koltuk, kanepe ya da yemek masalarında, duvarlarınızda kullanmak akıllıca bir seçim olacaktır.

Ayrıca, ufak dekorasyon dokunuşlarıyla, yılbaşı dekorasyon tarzınızı da öne çıkarabilirsiniz. Ufak duvar panoları ile bir köşe oluşturabilir ya da beyaz renkte koltuk örtüleri ile istediğiniz şekilde desen ve renk kullanabilirsiniz.

FOODDEC ÖNERİYOR: 2021 YILBAŞI DEKORASYON ÜRÜNLERİ

DOĞAYA SAYGI DUYARAK DOĞADAN ESİNLENİN

Çam ağacı, yılbaşı dekorasyon ürünleri arasında vazgeçilmez bir unsur. Fakat doğaya saygı duyarak, canlı ve yaşamakta olan bir ağacı evinden ayırıp kendi evinize taşımak yerine, uzun ömürlü ürünler seçebilirsiniz.


KOÇTAŞ ÇAM AĞACI – 91 CM

UFAK TEFEK DOKUNUŞLAR

Yılbaşı dekorasyon önerileri içerisinde olmazsa olmaz, minik misafirlerimiz tabi ki süsler! İsterseniz ağaçlarınızda, isterseniz duvar ve kapı kollarında, isterseniz de yemek masalarında ufak bir bölgede sergileyebilirsiniz.


TRENDYOL AĞAÇ SÜSÜ


HM 2’Lİ YILBAŞI SÜSÜ

MUMLAR, MUMLAR VE MUMLAR

Mumlar her zaman ortama doğal bir ışık ve sıcaklık verir. Özellikle, yılbaşı dekorasyon önerileri içerisinde, şık ve elegant bir görüntü yaratmak için uzun şamdan mumları kullanabilirsiniz. Tabi yeşil ve kırmızı renkleri seçerek!


HEPSİBURADA 4’LÜ ŞAMDAN MUMU


TRENDYOL KIRMIZI ŞAMDAN MUMU

MASA ÖRTÜSÜ VE RUNNER

Ekose, yılbaşı dekorasyon ürün desenlerinde başı çeken desen tipidir. Yeşil, kırmızı, beyaz ve siyah ile farklı kombinasyonlarda üretilmiş ekose desenleri masa örtüsü veya runner seçimlerinizde güvenle kullanın.

MARKS AND SPENCER MASA ÖRTÜSÜ

YASTIK KILIFLARINI UNUTMADIK

En basit ve etkili dekorasyon değişimi yastık kılıfları ile sağlıyoruz. Her çeşit, her desen yastık kılıflarını kullanın. Geyik desenli, metin içerikli, kar motifli… Seçenekleriniz çok.

TRENDYOL YASTIK KILIFLARI

MUTLU, HUZURLU VE SAĞLIKLI SENELER.