Evinizin duvarlarını fotoğraf, resim ya da dekoratif objeler ile tasarlamak, tarzınızı yansıtmanın en önemli noktalarından biridir. Kullandığınız çerçeveler ve posterleri değiştirerek modunuzu ve ilham almak istediğiniz stili rahatlıkla değiştirebilirsiniz. Peki teknoloji ile dekorasyonu birlikte hiç düşündünüz mü? Televizyonunuzu bir sanat eseri gibi kullanmayı ya da? Samsung frame serisi ile dekorasyon ve teknoloji bir araya gelip, televizyonunuzu bir dekorasyon ögesi olarak kullanabilmenizi sağlıyor.

Samsung Frame ile Teknolojik Sanat

Samsung frame serisi ile istediğiniz bir resmi, fotoğrafı ya da görseli duvarınızda ya da sunmuş olduğu aparatlar ile evinizin bir köşesine ekleyebilirsiniz. Samsung firması kendi sanat mağazasında, birçok farklı konuda ve renkte sanat kategorileri ve sanat eserlerini zevkinize göre sunmakta.

Dilerseniz, kendi fotoğraflarınızı televizyonunuza USB sürücü ya da telefonunuz yardımı ile gönderip sergileyeleyebilirsiniz.

Samsung frame, görsellerin televizyon ekranında ne kadar süre ile gösterilebileceğini ayarlayabilme imkanı da tanıyor. İstediğiniz görselleri ya da eserleri sık kullanılan olarak seçip bir yerde görebilmenizi de destekliyor.

Artspace, Lumas, Magnum Photos, Te Papa, Museum of Fine Arts, Minted markaları ise Samsung frame mağazasının birlikte çalıştığı bazı çözüm ortakları…

Ürün Teknik Özellikleri

Hareket ve parlaklık sensörü ile televizyonunuz sizin ortamda olup olmadığınızı ve ortam ışığını algılayabiliyor, bu sayede ekran parlaklığı ve tonunu ayarlayıp, enerji tasarrufu için de ekranı kapatıp katmayacağına kendisi karar verebiliyor.

Kahverengi, beyaz, siyah ve bej renk seçenekleri ile istediğiniz renkte çerçeve seçip, kolayca televizyonunuza monte edebiliyorsunuz. Düşey düzlemde dik yerleştirip eğim verebiliyor ya da tripod ile yatayda da sergileyebiliyorsunuz.

Ayrıca, görünmez bağlantı özelliği ile kabloları gizleyip tüm elektronik cihazlarınızı bağlayabiliyorsunuz.

Daha fazla bilgiye Samsung resmi web sitesinden ulaşabilirsiniz.