Mart ayının gelmesi ile ilkbahar mevsimi yavaş yavaş kendisini hissettirmeye başladı. Giyim ve aktivitelerde trendler baharı gösterirken, 2020 ilkbahar dekorasyon trendleri de oluşmaya başladı.

Doğanın uyanışı, onu yansıtma isteğini de beraberinde getirmekte. Çalışma ve yaşam alanlarınızda bu güzel mevsimi doyasıya hissetmeniz için birkaç öneriyi sizlerle paylaştık.

PASTEL RENKLERİ KULLANIN

Kış mevsiminin rehavetini atmanın vakti geldi. Pastel renkler, canlı bir yaza geçişte kullanılabilecek ilkbahar dekorasyon renkleridir.

ORTALIĞI BİRAZ TOPARLAYIN

Peluşlar, kat kat battaniyeler, örtüler… Kış mevsiminde ısınmamıza ve ortamı sıcak tutmamıza yardımcı olan bütün tekstil ürünleri artık kaldırabilirsiniz. Yerine daha ince bir örtü, ılık bahar akşamlarında yeterli olacaktır.
Hatta dekorastif sepetler kullanarak hoş bir hava katabilirsiniz.

YENİ MOBİLYA DÜŞÜNENLER İÇİN: İYİ BİR PARÇAYA YATIRIM YAPIN

Dekorasyon trendleri artık zamansız ve renk parçalara daha çok önem veriyor. Mobilya almayı planlıyorsanız, pastel tonlarda iyi bir mobilyaya yatırım yapabilirsiniz.

Maisons du Monde

Maisons du Monde

DİNLENME ALANLARINIZI CANLANDIRIN

İlkbahar dekorasyonu, mevsimin verdiği canlılıkla birlikte sizi harekete geçirsin. Daha enerjik ve daha dinamik günlere başlamak için dinlenme alanlarınızda size ilham verecek renkler ve desenler kullanın.

ELEGAN VE DİNAMİK GÖSTERİN

Farklı renkte bir duvar, birkaç şık ve benzersiz parçalar… Tarzınızı konuşturun. İlkbahar dekorasyonu, sizi daha elegan gösterebilir. Deneyin.

Maison du Monde

KEYİF YAPIN

Mutfak aksesuarlarınıza da ilkbahar dekorasyonu ışığını yansıtın. Güneşli bir öğleden sonrasında, güneşin ve uzayan günlerin keyfini çıkarın.

Karaca

OLMAZSA OLMAZ: MUMLAR

Işığın ve çarpıcılığın önemli aksesuarlarından birisi mumlar! Varlıkları bile bazen yeterli. İlkbahar dekorasyonu, mumları da pastele boyadı.

MUDO CONCEPT

TAZE ÇİÇEKLER

İlkbahar dekorasyonu oluşturmak için yalnız taze çiçek dahi kullanabilirsiniz. Ferah kokuları, renkleri, çeşitlilikleri ve güzellikleriyle yaşam alanlarınızda size umut verebilirler.

Daha fazla ilham için